• #
  c vxxfc fd vsdfvs

  vsdvsdv
  vdfbfb dfd

  v
  dfb
  df
  b d
  fb 
  dfb
 • cf2
 • cf2
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Новини та акції заводу

СЕРТИФІКАЦІЯ по ISO 9001:2015 2017-11-21 13:31:45

СЕРТИФІКАЦІЯ по ISO 9001:2015

Раді повідомити Вам про успішне проходження переатестації нової редакції в системі УкрСЕПРО на відповідність до вимог згідно ДСТУ ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги».

Читати більше
Отримай знижку! 2017-11-21 11:08:34

Отримай знижку!

У Вас з’явилась чудова можливість придбати нашу продукцію з суттєвою знижкою!

Читати більше
ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ 2017-02-14 22:49:37

ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ

Весняна посівна важливий етап на шляху до вирощення висого урожаю. Ваші сівалки справно відпрацюють ...

Читати більше
ЦІНИ В 2017 РОЦІ ЗНИЖЕНО! 2017-02-14 22:49:37

ЦІНИ В 2017 РОЦІ ЗНИЖЕНО!

В минулому році ми гарно попрацювали та суттєво збільшили оберти і тому з радістю повідомляємо, що ...

Читати більше

Виробництво спіральних армованих шлангів із пвх та поліуретану в Україні

Сучасний ринок переповнений товарами і покупець постійно змушений вирішувати проблему вибору чому ж віддати перевагу:  ціні,  якості,  давно відомому бренду або чогось ще.  
Більше немає необхідності вибирати щось одне або купувати дорогі імпортні товари, адже компанія EXIMPLAST™ готова Вам запропонувати компромісне рішення.

Гнучкі армовані пвх шланги - інновація в промисловості

Гнучкі армовані шланги виробництва компанії EXIMPLAST ™ не мають аналогів на українському ринку за співвідношенням ціна - якість. Широкий асортимент і висока якість продукції дозволяють їй успішно конкурувати не тільки з вітчизняними виробниками, а й з дорогими імпортними шлангами європейських концернів з Іспанії, Португалії, Італії, Чехії, Німеччини та ін.
Гнучкий армований шланг -  нове слово в світовій промисловості  початку 2000-х років. Тенденція не оминула і Україну, коли замість застарілих радянських технологій з'явилися нові виробництва з полімерних матеріалів. Бі-компонентний шланг гармонійно поєднує в своєму складі надійний і стійкий до різного роду зовнішніх впливів твердий армуючий компонент з м'якою та гнучкою, зручною у використанні  обємною структурою. Наш шланг  ідеально підійде для транспортування газів, рідин і сипучих речовин. Є ще одна важлива перевага даного типу шлангів - багатофункціональність. Лише один раз скориставшись гнучким армованим спіральним шлангом, Ви більше ніколи не захочете використовувати брезентові рукави, сталеві або напівгнучкі труби технологій минулого століття. Цей універсальний інноваційний продукт замінить Вам 90% сучасних шлангів і труб, оскільки включає всі основні їх функції.

Переваги армованих пвх та пу рукавів

Важливо відзначити принципові відмінності шлангів EXIMPLAST ™ від аналогічної імпортної продукції. Мова про їх ціну. Уже третій рік компанія використовує українську сировину, яке не поступається за якістю більш дорогому італійському заміннику. Купуючи шланги EXIMPLAST ™  Ви не тільки отримуєте європейську якість у нас в Україні, а й постійно економите.  На цінову політику компанії також впливають її логістичні переваги - 50% ваги при перевезенні гнучких шлангів займає повітря. Оскільки виробництво знаходиться на території України, скорочуються відстані перевезень і  строки поставок. Таким чином Ви платите за товар, а не за повітря.  Платите за вчасно поставлений товар на Ваш склад. Крім цінової лояльності  Ви також отримаєте гарантії, які отримати від іноземних постачальників в Україні проблематичніше.
Ми даємо Вам можливість:
· Оцінити високу якість за доступну ціну;
· Відчути індивідуальний підхід до кожного клієнта;
· Вибрати форму, колір, розмір і технічні параметри шланга;
· Отримати швидку доставку.

Кому варто купити гнучкі рукава із пвх чи поліуретану?


Компанія створює свою продукцію виключно для промислових потреб. Вже багато українських виробників сільськогосподарської техніки, асенізаторських машин, басейнів і гідромасажних ванн комплектують свою продукцію шлангами та рукавами виробництва EXIMPLAST™. Але в планах компанії незабаром вийти на новий рівень, а саме комплектувати не тільки вітчизняну, а й техніку і  машини іноземного виробництва.  EXIMPLAST ™ ніколи не зупиняється на досягнутому, постійна модернізація і створення нової продукції - наше життя. Кілька разів на рік компанія EXIMPLAST ™ випускає новий вид продукції.  Ми прагнемо до унікальності,  серед шлангів, аналогів яким Ви не знайдете на українському ринку, ми можемо запропонувати морозостійкі шланги збільшеною гнучкості з використанням еластомеру або наприклад,  антибактеріальний шланг для басейну, застосовуючи останні біотехнологічні рішення.
Ви потребуєте  якісний продукт  європейського рівня за доступну ціну?
EXIMPLAST і шланги торгової марки СF2 ™ - Ваше рішення!

Приєднуйтесь до нашої сторінки на Фейсбуці

 • Європейські стандарти

  Відповідність стандартам якості ISO 9001:2008

 • Зручне розташування

  Завод розміщенний в центрі України

 • Ціна і якість

  Наші клієнти задоволені найкращим співвідношенням ціни та якості

Більше 13 років на світовому ринку!

За цей час ЗАВОД СПІРАЛЬНИХ ШЛАНГІВ "ЕКСІМПЛАСТ" став лідером ринку України з виробництва і реалізації гнучких армованих шлангів з ПВХ і поліуретану.  Широкій асортимент і номенклатура, діаметри від 16 до 200 мм. Ексклюзивні варіанти для українського ринку і споживачів зі Східної та Центральної  Європи, а також країн Кавказу і Середньої Азії.