ГОТОВИМСЯ К ВЕСЕННЕЙ ПОСЕВНОЙ

ГОТОВИМСЯ К ВЕСЕННЕЙ ПОСЕВНОЙ

Весняна посівна важливий етап на шляху до вирощення високого урожаю. Ваші сівалки повинні справно відпрацювати і закласти паростки до успіху.

 «Ексімпласт» – єдиний сертифікований за європейськими стандартами якості   Український виробник гнучких армованих ПВХ шлангів, які успішно використовуються в багатьох сферах.

Армовані ПВХ шланги виробництва «Ексімпласт» представлені в різних типорозмірах та діаметрах (від 16мм до 200мм) з якими Ви можете ознайомитись на сайті cf2hose.com.ua Працюючи з виробником ви завжди отримуєте якісний товар без зайвих посередників та націнок.

ПВХ шланги нашого виробництва якісно замінили потребу в іноземних шлангах в сфері агропромисловості та тваринництва, вентиляції та транспортуванні зернових.

 

 

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Ø35 AIRWAY – знижка 10%

Шланг для сіялок точного висіву - кращий вибір для висіву неабразивного посівного матеріалу. Детальніше за посиланням

Ø45 AIRWAY supra – знижка 10%

Шланг для сіялок точного висіву та посівних комплексів – середня товщина стінки, кращий вибір для середнього абразиву. Детальніше за посиланням

Ø43 Flora – знижка 10%

Гнучкий шланг з потовщеною стінкою для подачі мінеральних добрив, та подачі абразивного посівного матеріалу. Детальніше за посиланням

Якщо Ви ще вагаєтесь, замовляйте БЕЗКОШТОВНІ зразки! «ЕксімПласт» запрошує до співпраці торгові організації і та вітчизняних виробників.

 

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code