Виробництво спіральних шлангів – високотехнологічний процес, що допомагає вирішити проблеми багатьох галузей, адже використання шлангів є невід’ємною частиною виробництв, пов’язаних із транспортуванням різноманітних речовин. Виробництво шлангів є пріоритетним напрямом діяльності нашої компанії, яка займає одне з провідних місць на ринку  відповідної продукції у нашій країні. Ми виготовляємо різні види шлангів, у тому числі одні з найбільш затребуваних рукавів – шланги пвх, купити які не буде проблемою, тому що ми завжди готові допомогти кожному покупцю зорієнтуватися в асортименті, представленому на сайті. 

EXIMPLAST™  як виробник спіральних шлангів випускає обладнання, що може бути використано у наступних областях застосування: у гірничодобувній та нафтовидобувній промисловостях, машинобудуванні, гідравлічних системах різного призначення, сільському господарстві та у побутових справах.

Ми ретельно контролюємо кожну операцію, що супроводжує виробництво шлангів пвх,  тому спіральні шлангикомпанії EXIMPLAST™ займають провідне місце на українському ринку по співвідношенню ціна - якість.  Шланги пвх, купити які можна у будь-який момент на нашому сайті, стануть незамінними помічниками у справах зрошення і поливу присадибних ділянок та городів,  перекачування різноманітних рідин, сухих речовин, а також миття транспорту. Виробництво спіральних шлангів від EXIMPLAST™ ґрунтується на використанні якісних сучасних матеріалів, що забезпечують високі експлуатаційні якості готових рукавів.  Спіральні шланги виготовляються на найсучаснішому обладнанні з використанням декількох спеціальних видів полівінілхлориду (ПВХ  компаундів з раніше заданими властивостями)  та певної кількості спеціальних домішок, завдяки яким виробництво шлангів стає процесом створення виробів із надзвичайно посиленими механічними властивостями, здатними успішно протистояти несприятливим фізичним чинникам.

Виробництво шлангів пвх компанії EXIMPLAST™ орієнтовано на виготовлення таких виробів, як спіральні шланги з полівінілхлориду - шланги пвх, купити їх та інші види рукавів зовсім нескладно, достатньо лише зв’язатися по телефону із нашими консультантами.

Виробництво шлангів – справа, якою вже на протязі багатьох років живе колектив високопрофесійних спеціалістів нашої компанії. Опікуючись кожним кроком, з яких складаєтьсявиробництво шлангів пвх, ми досягли найвищого рівня виробів, що відповідають актуальним європейським та світовим стандартам і мають найвищий рівень міцності, зносостійкості й довговічності.